fbpx

APIE MUS

MOT.LT | Apie Mus

Sveiki atvykę į MOT.LT. Mes turime reikalingiausius automobilių švaros produktus, galime pasiūlyti geriausią klientų aptarnavimą ir naujausius automobilio priežiūros patarimus. Suteiksime žinias, kad pasiektumėte puikių rezultatų.

Kas mes esame:

MOT.LT darbuotojai – tai grupė automobilių entuziastų, kurių kiekvienas šiai parduotuvei suteikia kažką vertingo. Techninis patarėjas, užsakymų vykdytojas, administratorius ir chemikas jungia MOT.LT kolektyvą. Visą žiniatinklio turinį, patarimus, produktų aprašymus atlieka mūsų talentinga komanda. MOT.LT remiasi detailingo specialistų patirtimi ir moksliniais tyrimais, kad pateiktų jums geriausius gaminius, paslaugas ir patarimus šioje parduotuvėje.

Chemija automobiliams | MOT.LT
Chemija automobiliams | MOT.LT

Ką mes darome:

MOT.LT auga ir tobulėja. Stengiamės savo klientams suteikti naujausių automobilio priežiūros žinių, aukščiausios kokybės prekių, užtikrinti greitą ir patikimą užsakymų pristatymą ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimą el. paštu, telefonu ar trumposiomis žinutėmis. Mes nuolat tiriame, bandome, planuojame ir tobuliname. Aktyviai ieškome geriausių produktų automobilių priežiūrai ir importuojame aukščiausios kokybės gaminius.

Kur mus rasti:


MOT.LT | Autochemija

info@mot.lt