fbpx

Prekių pristatymas

 1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasinaudoti Pardavėjo teikiama prekių pristatymo paslauga.
 2. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
 3. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu. Prekių pristatymas vykdomas Lietuvoje.
 4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Visais atvejais prekes atsiimantis asmuo privalo parodyti asmens dokumentą, kitaip prekės nebus perduotos.
 5. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.
 6. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio, tūrio, matmenų ir pristatymo vietos.
 7. Atsiimant prekes, būtina pateikti pardavėjo patvirtintą ir el. paštu atsiųstą užsakymo lapą arba užsakymo formą, suformuotą perkant internetu.
 8. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
 9. Prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.
 10. Pastebėjęs prekės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą, pirkėjas gali prekės nepriimti. Pirkėjui priėmus prekes, laikoma, kad perduota prekė yra be defektų, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo- pardavimo sutarties sąlygas.
 11. Prekes pristačius Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos. Jei prekės nepristatomos, Pirkėjas apie tai informuoja Pardavėją.
 12. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.